pondělí 1. března 2021 Kniha návštěv © 1999-2010 ib studio
ib net : Svět Přeživších | Svět Pokémonů | Pokédex Extra | Heroes | Rio de Janeiro | Axon Ateliér | Deník z Aiči | ib --- Týden neklidu | Pohřeb českých vysokých škol | AS FF UP
domovská stránka ivo bartečka
[ domovská stránka ivo bartečka ]
reklama
rubriky
novinky
život
tvorba
     internet
     počítač
     net art
     texty
     poezie
     grafika
     foto
     hudba
     film
     výstavy
databáze
     motta
     vtipy
download
komunikace
bazar
odkazy
credits
vychytávky
mapa stránek
kniha návštěv

jako start stránku
barevné schéma
JavaSkript i Cookie musí být povolen

ib základní
ib black & white
ib white & black
reklama

Bazar

DVD Star Wars: Epizoda II - Klony Útočí

Info

Prodám DVD Star Wars: Epizoda II - Klony Útočí. 10 let v ději po EPIZODĚ I pokračují dobrodružství a dramatické osudy rytířů Jedi Anakina Skywalkera (Hayden Christensen) a Obi- Wana Kenobiho (Ewan McGregor), kteří mají za úkol chránit senátorku Padmé Amidalu (Natalie Portman), jejíž život je ohrožen.

více informací... (prodáno)

Náhled

[ náhled DVD Star Wars: Epizoda II - Klony Útočí 1 ]

Počítačová hra Inquisition

Info

Prodám počítačovou hru Inquisition. Píše se rok 1348. Matthew, mladý zloděj, přichází do Paříže hledat štěstí a slávu. Po nepodařené loupeži se však brzy ocitá ve strašlivém vězení Le Châtelet. Zde se setkává s bývalým templářem Jacquesem, kterého inkvizice krutě vězní a mučí. Ten těsně před smrtí Matthewa požádá, aby učinil první krok k nalezení bájného pokladu templářů…

více informací... (prodáno)

Náhled

[ náhled Počítačová hra Inquisition 1 ]

Tiskárna Canon BJC-1000

Info

Prodám stolní barevnou inkoustovou tiskárnu Canon BJC-1000. Barevný nebo černobílý tisk (4 strany za minutu černobíle, 0,6 strany za minutu barevně). Velmi rychlý tisk s vysokým rozlišením (720 × 360 dpi (černobíle s vyhlazováním) 360 × 360 dpi (barevně)), technologie PhotoRealism, tisk na různé materiály, malé rozměry a hmotnost, kapacita podavače 50 listů A4, 5 obálek. Do tiskárny lze použít všechny náplně a tiskové hlavy, které jsou určeny pro tiskárny Canon řad 250 a 2000 včetně fluorescentních náplní.

více informací... (prodáno)

Náhled

[ náhled tiskárna canon bjc-1000 ]

6 CD za 190,- Kč

Info

Prodám 6 CD za 190,- Kč. Jedná se o 3 x časopis GameStar, čísla červenec 2001 (2 cd - plná hra Alien Nations v češtině + cd s programy a demoverzemi), srpen/září 2001 (2 cd - plná hra Street Wars + cd s programy a demoverzemi), říjen 2001 (2 cd - plná hra Blood II + cd s programy a demoverzemi). Zašlu v dopise. Cena 3x 50,- Kč + 40,- Kč poštovné a balné.

více informací... (prodáno)

Náhled

[ náhled gamestar ]

Diář Casio SF-5790SY

Info

Prodám profesionální digitální diář Casio SF-5790SY. Málo používaný. Paměť 256 kB. Funkce: telefonní seznam, časový plánovač, poznámka, připomínka, seznam "co udělat", kalendář, světový čas, kalkulátor, výdaje, alarm, tajná oblast s heslem, převodník měn a délkových měr, 2 hry, podsvícený display 8 řádků x 26 znaků, hlášení ve 3 jazycích, komunikace s počítačem. Příslušenství: kabel propojení s počítačem, software (2 diskety), manuál, nové baterie.

více informací... (prodáno)

Náhled

[ náhled diář casio sf-5790sy ]

copyright
ib net info
Vývoj internetových prezentací pod systémem ib net byl ukončen. Prezentace ponechány online.
starší zprávy...
ib net reklama
Axon Ateliér - Vše o činnosti ateliéru Axon
reklama
[ ib studio - vše o činnosti ib studia ]

[ Rio de Janeiro - Vše o brazilském městě Rio de Janeiro ]

[ ib studio - vše o činnosti ib studia ]